yandex watch

Tek yapman gereken, yatırım fikirlerini belirlemek. Gerisini ALGO halleder.

rudder
<

algolab.com.tr

Algoritmik işlemler, belirli bir kural setine göre çalışan algoritmalar vasıtası ile insan müdahalesi olmadan Borsalara emir ileten ve tamamen otomatik çalışan sistemlerdir.

Algolab, DenizBank müşterilerinin Deniz Yatırım hesabı ile Borsa İstanbul pay senetleri ve vadeli işlemler piyasasına emir iletimi yapabildikleri Algoritmik İşlem Platformudur.

Algolab ile;

 Hem üye olarak hem de AçıkDeniz kullanıcı bilgileri ile sisteme giriş yapabilirsiniz. 

Giriş yaptıktan sonra Hazır Stratejiler, Sürükle Bırak ya da Kodlama Editörünü kullanarak dilediğiniz algoritmayı tercihlerinize göre oluşturabilirsiniz.

Hazır Stratejiler: Sadece kullan butonuna basılarak bir isim verilmesi durumunda standart parametrelerle kaydedilecektir. Kullanıcı tarafından istenilen parametreler değiştirerek de kayıt edilebilir.

Sürükle Bırak: Kodlama bilmeyen yatırımcıların uygulamak istedikleri yatırım stratejilerini ilgili kutucuklara sağ menüden karşılık gelen fonksiyonları ekleyerek kolay bir şekilde strateji oluşturmalarına yardımcı olur. 

Kodlama Editörü: Algolab C# yazılım dilinde kod yazılmasına imkan sağlayacak şekilde tasarlandı. C# yazılım dilinin tüm özellikleri ve Algolab’ e özgü olarak engine katmanının özel fonksiyonları ile istenilen özellikte formüller oluşturulabilmektedir. Algolab kullanımına ilişkin tüm bilgiler kütüphane bölümünde yer almaktadır. 

 Oluşturduğunuz algoritmalar “Stratejilerim” menüsünde yer almaktadır. Aktif ve Pasif stratejiler olarak görüntülenebilen algoritmalar Backtest yapabilir, canlı veya gerçek ortamda çalıştırılabilir. Gerçek ortamda çalıştırılabilmesi için Ana Panel’ de başvurular ekranından İşlem sözleşmesini onaylayıp başvuru yapılması gereklidir.

Portföyüm menüsünden Deniz Yatırım hesabınızı birebir takip edebilirsiniz. Algoritma işlemleri demo ya da gerçek ayrımı olmaksızın “Algo İşlemlerim” sekmesinde görülecektir. Aynı zamanda gerçek ortama iletilen emirler hisse ya da viop işlem durumuna göre ayrıca gösterilmektedir. 

Algoritmalarınız sistemden çıkış yapsanız bile işlem yapmaya devam eder. Tüm servislerimiz Bulut sisteminde olduğundan herhangi bir kurulum gerektirmez.