yandex watch

Yatırım Paketleri Detaylar

Yatırım Paketleri Detaylar
rudder
<


Yatırım Paketleri, yatırımcılarımızın dönem başında ödeme yapmaları neticesinde 1 ay boyunca günlük olarak belirli bir Hisse Senedi işlem hacmini komisyon ödemeden gerçekleştirmelerini sağlayan paketlerdir.


Başlangıç Paketi - 99 TL karşılığında 1 ay boyunca günlük olarak 10 Bin TL‘ye kadar Hisse Senedi işlem hacmi komisyonsuz

Avantaj Paketi - 199 TL karşılığında 1 ay boyunca günlük olarak 25 Bin TL‘ye kadar Hisse Senedi işlem hacmi komisyonsuz

VIP Paketi - 499 TL karşılığında 1 ay boyunca günlük olarak 50 Bin TL‘ye kadar Hisse Senedi işlem hacmi komisyonsuzAvantajları:
Dönem boyunca günlük işlem limiti dahilinde hisse senedi işlem yapılması halinde,

Başlangıç Paketi’nde 440 TL yerine 99 TL

Avantaj Paket’te 1.100 TL yerine 199 TL

VIP Paket’te 2.200 TL yerine 499 TL ödenmiş olacaktır. (Hesaplamalar standart binde 2 komisyon ve 22 işgünü üzerinden yapılmıştır)

Avantaj Paket seçen müşterilerimize anlık veri, VIP Paket seçen müşterilerimize Düzey 2 (Derinlik) veri bedava olacaktır.


Sıkça Sorulan Sorular:

Yatırım Paketleri hangi kanallarda geçerlidir?
Seçilen yatırım paketi sadece internet ve mobil kanallar üzerinden – Mobildeniz, Deniz Trader - gerçekleştirilen işlemlerde geçerli olacaktır.
Şube ve telefon bankacılığı üzerinden gerçekleştirilen işlemlerde mevcut komisyon oranı uygulanacaktır. Bu kanallarda yapılan işlemler, günlük işlem limitinden düşmeyecektir.

Yatırım Paketlerini nasıl satın alabilirim?
Paketleri Şubelerimiz ve 0212 906 10 00 numaralı Telefonda Yatırım’dan talep edebilirsiniz.

Limit Aşımı yapılabilir mi, nasıl ücretlendirilir?
Limit aşımı ek olarak ücretlendirilecektir.
Başlangıç Paketi’nde, Günlük 10 Bin TL üzeri işlem hacimleri ek her Bin TL işleme 1 TL komisyon tutarı, Günlük 25 Bin TL üzeri işlem hacimleri ise toplam tutar üzerinden binde 1 komisyon oranı gerçekleşecektir.
Avantaj Paket’te Günlük 25 Bin TL üzeri işlem hacimleri ek her 5 Bin TL işleme 5 TL komisyon tutarı, Günlük 50 Bin TL üzeri işlem hacimleri ise toplam tutar üzerinden binde 1 komisyon oranı gerçekleşecektir.
VIP Paket’te Günlük 50 Bin TL üzeri işlem hacimleri ek her 5 Bin TL işleme 5 TL komisyon tutarı, Günlük 100 Bin TL üzeri işlem hacimleri ise toplam tutar üzerinden binde 1 komisyon oranı gerçekleşecektir.

Paket bedeli nasıl tahsil edilecektir?
Ödemeler dönem başında DenizBank kredi kartından tahsil edilir ve 1 aylık süre sonunda müşteri iptal talebini iletmezse abonelik yenilenir.Hesaptan tahsilat da mümkündür.

Paketler paket bedeli tahsil edildikten sonraki iş günü geçerli olacaktır.Hisse senedi dışında farklı piyasalardaki işlemlerimi ücrete dahil edebilir miyim?
Sadece hisse senedi piyasası işlemleri pakete dahildir.

İletişim