close

BIST100

EURO

EUR/USD

USD

E-ŞUBE
Üye Girişi

Halka Arzlara Katılmak MobilDeniz'de Çok Kolay!

Borsa İstanbul'a yeni katılan şirketlere elektronik kanallarımızdan kolayca başvuru yapabilirsiniz.
Halka arz olan şirketlerden anında haberdar olmak için MobilDeniz, DenizTrader Pro ve İnternet Bankacılığı gibi dijital kanallarımızı takipte kalınız.
SayıBIST KoduŞirketTalep Toplama Yöntemiİlk İşlem TarihiHalka Arz Fiyatı
1PNLSNPanelsan Çatı Cephe SistemleriTalep Toplama18.02.202210.20
2HUNERHun Yenilenebilir Enerji ÜretimBorsadan Satış21.02.20221.82
3DAPGMDap Gayrimenkul GeliştirmeTalep Toplama24.02.202218.50
4INVESInvestco HoldingBorsadan Satış01.03.202224.00
5HTTBTHitit Bilgisayar HizmetleriTalep Toplama03.03.202212.25
6KLSYNKoleksiyon Mobilya SanayiTalep Toplama04.03.20221.45
7GZNMIGezinomi Seyahat TurizmTalep Toplama08.03.202214.00
8GRSELGür-Sel Turizm Taşımacılık Ve ServisBorsadan Satış09.03.20228.25
9ENSRIEnsari Deri Gıda SanayiBorsadan Satış22.03.202214.00
10SMRTGSmart Güneş Enerjisi TeknolojileriTalep Toplama24.03.202214.00
11LIDERLdr TurizmBorsadan Satış04.04.202218.65
12CONSEConsus Enerji İşletmeciliği Ve HizmetleriBorsadan Satış20.04.20224.50
13SUWENSuwen Tekstil Sanayi PazarlamaTalep Toplama21.04.202218.50
14BMSTLBms Birleşik Metal SanayiBorsadan Satış27.04.202217.50
15KMPURKimteks PoliüretanTalep Toplama28.04.202229.00
16IMASMİmaş Makina SanayiTalep Toplama29.04.202215.00
17SUNTKSun TekstilTalep Toplama20.05.202226.00
18YYLGDYayla Agro GıdaTalep Toplama20.05.202212.50
19SEGYOŞeker G.M.Y.O.Borsadan Satış07.06.20221.10
20EURENEuropen Endüstri İnşaatBorsadan Satış08.06.202216.25
21PRDGSPardus Girişim Srmy. Y.O.Borsadan Satış15.06.20222.29
22MAKIMMakim Makina TeknolojileriTalep Toplama17.06.20228.80
23KCAERKocaer ÇelikTalep Toplama30.06.202227.50
24RUBNSRubenis TekstilTalep Toplama06.07.202212.50
25KLRHOKiler HoldingTalep Toplama07.07.20227.10
26KRPLSKoroplastTalep Toplama28.07.20224.68
27OBASEObase BilgisayarBorsadan Satış03.08.202210.50
28BARMABarem AmbalajBorsadan Satış10.08.202236.00
29HKTMHidropar Hareket TeknolojileriTalep Toplama18.08.202211.00
30AZTEKAztek Teknoloji ÜrünleriTalep Toplama17.08.202210.90
31ALFASAlfa Solar EnerjiTalep Toplama16.11.202258.50
32SNICASanica IsıTalep Toplama24.11.202220.03
33OZSUBÖzsu BalıkBorsadan Satış29.11.20227.87
34PLTURPlatform TurizmBorsadan Satış14.12.20229.10
35BRKVYBirikim VarlıkTalep Toplama15.12.202214.10
36AHGAZAhlatcı Doğal GazTalep Toplama22.12.202266.00
37TERATera YatırımTalep Toplama22.12.202210.00
38EYGYOEYG GYOBorsadan Satış29.12.202214.23
39SDTTRSDT Uzay ve Savunma Teknolojileri A.Ş.Talep Toplama04.01.202332.00
40TNZTPTapdi Oksijen A.Ş.Borsadan Satış11.01.202310.21
41SOKESöke Değirmencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş.Talep Toplama12.01.20237.50
42ASTORAstor Enerji A.Ş.Talep Toplama18.01.202312.50
43MACKOMackolik İnternet Hizmetleri Ticaret A.Ş. Talep Toplama26.01.202338.00
44BVSANBülbüloğlu VinçTalep Toplama06.02.202331.00
45GOKNRGöknur GıdaTalep Toplama09.03.202311.00
46AKFYEAkfen Yenilenebilir Enerji A.Ş.Talep Toplama16.03.20239.80
47EKSUNEksun GıdaTalep Toplama24.03.202348.90
48KOPOLKoza Polyester Talep Toplama13.04.202324.50
49CVKMDCVK MadenTalep Toplama13.04.2023105.00
50EUPWREuropowerTalep Toplama20.04.202340.60
51GRTRKGraınturkTalep Toplama26.04.202317.60
52CWENECW EnerjiTalep Toplama05.05.2023108.60
53BIGCHBigChefsTalep Toplama10.05.202322.50
54BIENYBien YapıTalep Toplama18.05.202342.80
55KAYSEKayseri ŞekerTalep Toplama18.05.202316.27
56PASEUPasifik EurasiaTalep Toplama14.06.202325.00
57KTLEVKatılımEvimBorsadan Satış12.06.202313.43
58A1CAPA1 CapitalTalep Toplama15.06.202325.00
59FORTEForte BilgiBorsadan Satış14.06.202312.12
60ATAKEYAtakeyBorsadan Satış27.07.202339.50
61KLSERKale Seramik Talep Toplama27.07.202325.00
62FZLGYFuzul GYOTalep Toplama28.07.20238.90
63ASGYOASCE GYOTalep Toplama03.08.202312.60
64TATENTatlıpınar Enerji Üretim A.Ş. Talep Toplama17.08.202322.50
65IZENRIzdemir Enerji Elektrik Üretim A.Ş.Talep Toplama16.08.202319.00
66OFSYMOfis Yem Borsadan Satış16.08.202327.20
67BYDNRBaydönerBorsadan Satış21.08.202321.00
68ENERYEnerya EnerjiTalep Toplama23.08.202388.76
69KZGYOKuzu Grup GYOTalep Toplama29.08.202320.76
70EBEBKEbebek Mağazacılık A.Ş.Borsadan Satış-46.50
71KZGYOKuzu Grup GYOTalep Toplama29.08.202320.76
72EBEBKEbebek Mağazacılık A.Ş.Borsadan Satış-46.50
73TARKMTarkim Bitki Koruma A.Ş.Borsadan Satış12.09.2023107.50
74GIPTAGIPTA Ofis KırtasiyeTalep Toplama14.09.202320.90
75HATSNHat-San GemiTalep Toplama22.09.202322.60
76REEDRReeder TeknolojiTalep Toplama21.09.20239.30
77ADGYOAdra GYOBorsadan Satış20.09.202322.66
78DMRGDDMR Unlu Mamüller Üretim GıdaTalep Toplama29.09.202310.24
79MEKAGMeka BetonBorsadan Satış12.10.202325.00
80DOFERDofer YapıBorsadan Satış16.10.202317.11
81MHRGYMHR GYOBorsadan Satış-4.30
82BORLsBorlease OtomotivTalep Toplama-25.29

HALKA ARZ ENDEKSİ


 

*06.07.2023 tarihinde eklenmiştir.