close

BIST100

EURO

EUR/USD

USD

E-ŞUBE
Üye Girişi

Araştırma Raporları

Deniz Yatırım Araştırma Bölümü, ortalama 10 yıldan fazla deneyime sahip analistleriyle yerli bireysel/kurumsal ve yabancı kurumsal yatırımcılara BIST’teki yatırımlarıyla ilgili hızlı ve doğru bilgi akışı sağlamakta ve öneriler sunarak yönlendirmede bulunmaktadır. Araştırma bölümü yurtdışı ve yurt içinde ekonomik ve politik gelişmeleri takip etmekte, ekonomi, piyasalar, döviz, faiz, sektörler ve halka açık şirketler hakkında rapor ve analizler yayınlamaktadırlar. BIST’de halka açık ve toplam piyasa değerinin %70’inden fazlasını oluşturan 50’den fazla şirketin kapsama alanında bulunduğu Araştırma Bölümü etkin ve derin analizleriyle rekabette avantaj yaratmaktadır. Yurtiçinde Deniz Yatırım’ın şube ağı ve Deniz Özel Bankacılık saha takımıyla iletişimini daha da artırarak yerli yatırımcılara yönelik ürünlerini artıran Deniz Yatırım Araştırma bölümü, strateji, ekonomi, sektör ve şirket raporları hem İngilizce hem Türkçe yayınlanmaktadır. Bu sayede Deniz Yatırım raporlarının yurt içi ve yurt dışı yatırımcılar arasında geniş yaygınlığı, analistlerinin ise önemli ölçüde tanınırlığı bulunmaktadır.

trade

Günlük Bülten

Araştırma ekibimizin, sizler için özenle hazırladığı, detaylı günlük bültenimiz ile piyasanın nabzını tutun.

trade

Daily Bulletin

Our in-depth daily bulletin, produced by our research team, keeps you on the pulse of the market.

trade

Strateji Notları

Araştırma ekibimizin, sizler için hazırladığı, günlük strateji notları ile piyasa takibinizi bir adım öteye taşıyın.

trade

Şirket Raporları

Araştırma ekibimizin sizler için hazırladığı şirket raporları ile doğru yatırım kararları verin.

trade

Model Portföy

Araştırma ekibimiz tarafından, temel analiz kriterlerine göre hazırlanmış, orta-uzun vadeli hisse senedi öneri listesini inceleyin.

trade

Model Portföy Performans

Araştırma ekibimiz tarafından, temel analiz kriterlerine göre hazırlanmış, orta-uzun vadeli hisse senedi öneri listesinin haftalık performansını inceleyin.

trade

Döngüsel Portföy

Araştırma ekibimizin, BIST içerisinde yer alan hisse senetlerine yönelik, döngüsel sektör ve şirket beklentilerine göre oluşturdukları portföyü inceleyin.

trade

Döngüsel Portföy Performans

Araştırma ekibimizin, BIST içerisinde yer alan hisse senetlerine yönelik, döngüsel sektör ve şirket beklentilerine göre oluşturdukları öneri listesinin performansını inceleyin.

trade

Toplantı Notları

Araştırma ekibimizin sizler için hazırladığı toplantı notları ile şirketlerin geleceğe yönelik planları hakkında bilgi sahibi olun ve stratejik hamlelerinizi doğru yönde yapın.

trade

Bilanço Notları

Araştırma ekibimizin sizler için hazırladığı bilanço notları ve şirketlerin finansal performanslarını derinlemesine analiz edin ve yatırım stratejilerinizi güçlendirin.

trade

Haftalık Notlar

Araştırma ekibimizin sizler için hazırladığı haftalık notlar ile haftalık piyasa gelişmelerini özetleyen kapsamlı raporlar aracılığıyla yatırım kararlarınızı kolaylıkla alın.

trade

Aylık Notlar

Araştırma ekibimizin sizler için hazırladığı aylık notlar ile aylık piyasa gelişmelerini özetleyen kapsamlı raporlar aracılığıyla yatırım kararlarınızı kolaylıkla alın.

trade

BIST Analizleri

Araştırma ekibimizin sizler için hazırladığı BIST Analizleri ile Borsa İstanbul'un dinamiklerini yakından takip edin ve yatırım kararlarınızı sağlam temellere dayandırın.

trade

Hisse Senetleri

Araştırma ekibimizin sizler için hazırladığı hisse senedi raporları ile birlikte piyasanın gerisinde kalmayın.

trade

FX ve Yurtdışı Piyasalar

Yurt dışı piyasalar ekibimizin sizler için hazırladığı FX ve yurt dışı hisse senedi raporları ile dünyadan haberdar olun.